Czwartek 29 Lipca 2010 - Imieniny obchodzą:
Konstantyn, Maria, Marta, Olaf, Urban
Home Baby boom Znane mamy Nicole Kidman w Vogue

Nicole Kidman w Vogue

Email Drukuj PDF
(1 głos)

Ozdobą lutowego wydania włoskiej edycji "Vogue'a" została Nicole Kidman. Aktorka pojawiła się w stylowej, czarno-białej sesji autorstwa Petera Lindbergha.

Trzeba przyznać, że wygląda młodo, delikatnie i wyjątkowo naturalnie. Czyżby odstawiła botox lub może zmieniła lekarza od medycyny estyetycznej? Powiedzmy to wprost, żadna  kobieta nie wygląda tak w wieku 40 lat.

 

 

 

 

 

 

Niespodzianka dla wielbieli Nicole - wywiad z aktorką

 

Zobacz również

Baby-shower.pl na Baby-shower.pl na Facebook Baby-shower.pl na Blipie Baby-shower.pl na Twitterze
Komentarze (0)Add Comment

mniejszy | większy

security code
Poniżej Wpisz Kod bezpieczeństwa


busy
 

Newsletter

Nowi w klubie

Jesteś w ciąży? Przeczytaj!

Medycyna jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin naszego życia. Każdego dnia naukowcy opracowują nowe techniki i metody leczenia.

Wygraj wycieczkę do Paryża

Mam na imię Monika, mam 28 lat. Jestem mamą dwójki dzieci: dwuipółletniej Ani i rocznego Kubusia. Łączę obowiązki matki z pracą zawodową, od pewnego czasu - z powodzeniem.

Problem z laktacją - za mało pokarmu!

Średnio u co drugiej młodej polskiej mamy występują problemy  niedostatecznej ilości pokarmu. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele – od stresującego stylu życia do nawet uwarunkowań genetycznych.

Ostatnie komentarze

Dołącz do Nas na Facebook