Życzenia na narodziny dziecka

Życzenia na narodziny dziecka, Zaczynamy nowy cykl - Wierszyki na narodziny dziecka. Nie każdy jest poetą, jak już trzeba napisać wierszyk na kartce, to nie zawsze mamy głowę pełną pomysłów.

HomeBaby ShowerNarodziny dzieckaŻyczenia na narodziny dziecka

Życzenia na narodziny dziecka

nardoziny dziecka Zaczynamy nowy cykl - Wierszyki na narodziny dziecka. Nie każdy jest poetą, jak już trzeba napisać wierszyk na kartce, to nie zawsze mamy głowę pełną pomysłów.

Oto pierwsze propozycje życzeń i wierszyków na narodziny dziecka.

*
Dużo zdrowia i uśmiechów pisków wrzasków i zabawy moc sporo radości z tupotu malutkich nóżek, łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku porozrzucanych wszędzie klocków przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek.

*
Z okazji narodzin Waszego Maleństwa, które napełniło Wasz dom radosnym gwarem i ruchem, życzymy mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa, a wszystkim Wam - odkrywania nowych uroków wspólnego życia.

Z okazji narodzin waszego maleństwa, życzymy mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa, a Wam - odkrywania nowych uroków wspólnego życia.
*
Życzymy Młodym Rodzicom wiele szczęśliwych i radosnych dni, a Waszemu (j) synkowi (córeczce) wszelkiego dobra i powodzenia przez całe życie.

*
Życzę Ci, Najmniejsza Kruszynko, pogodnego dzieciństwa, śmiechu w domu i lodów w niedzielę, i przyjaciół najlepszych na świecie, i życia z fantazją, mądrego i dobrego, i wszystkiego, wszystkiego najlepszego.

{loadposition under_article}
Wyświetleń: 19728

Napisz komentarz

Wpisz wynik działania: 2 + 4 =

0
...
Napisane przez Gość, październik 24, 2010
Super dzieki za podpowiedzi
Lidia
...
Napisane przez Lidia, lipiec 03, 2010
Niechaj radość Wasza bedzie wielka-----niech żyje nowa obywatelka .smilies/grin.gif
{loadposition under_articleforum}
{loadposition under_articleforumfoto}

busy
 

Sklep internetowy dla mam i niemowląt

Sklep BabyMama.pl powstał w 2008 roku . Jako pierwszy na rynku  zaproponował kobietom w ciąży oraz młodym mamom innowacyjne produkty, które pozwalają z radością oczekiwać na narodziny maleństwa i bez obaw zająć się niemowlęciem po porodzie.

Artykuły podobne

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, zgodnie z treścią art.23 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), w celu umożliwienia przesyłania przez administratora danych materiałów marketingowych na podany przeze mnie adres e-mail.

Życzenia na narodziny dziecka. Portal stworzony z myślą o Mamach. W prosty i przyjazny sposób prezentujemy informacje, które są pomocne nie tylko w czasie ciąży, ale także po narodzinach dziecka. Na naszej stronie Mamy mogą uzyskać odpowiedzi na interesujące pytania. Ciąża, dieta, kalendarz badań, rozwój ciąży, badania w ciąży, poród oraz narodziny dziecka to tematy, które nie mają dla nas tajemnic. Wierzymy, że sprawdzone i rzetelne informacje wzbogacą wiedzę każdej Mamy. Dowiedz się jakie badania w ciąży należy zrobić, aby odpowiednio o siebie zadbać. Zapraszamy!

Przeczytaj następny artykuł