SKRÓCONA SZYJKA MACICY W CIĄŻY

SKRÓCONA SZYJKA MACICY W CIĄŻY, ciąża, niemowlę, poród, pierwsze, wczesne, objawy ciąży, po porodzie, zapłodnienie, narodziny dziecka, badania w ciąży, usg.

HomeMyBlogMyBlogSKRÓCONA SZYJKA MACICY W CIĄŻY

SKRÓCONA SZYJKA MACICY W CIĄŻY

JESTEM W 23 TYGODNIU CIĄŻY PO OSTATNIEJ WIZYCIE U LEKARZA OKAZAŁO SIĘ, ŻE MAM SKRÓCONĄ SZYJE MACICY, LEKARZ ZALECIŁ MI LEŻEĆ W ŁÓŻKU I ZAPISAŁ TABLETKI LUTEINA, MAM PYTANIE CZY KTÓRAŚ Z WAS MIAŁA PODOBNY PROBLEM I CZY TO NIE JEST NIEBEZPIECZNE?

 

Sklep internetowy dla mam i niemowląt

Sklep BabyMama.pl powstał w 2008 roku . Jako pierwszy na rynku  zaproponował kobietom w ciąży oraz młodym mamom innowacyjne produkty, które pozwalają z radością oczekiwać na narodziny maleństwa i bez obaw zająć się niemowlęciem po porodzie.


SKRÓCONA SZYJKA MACICY W CIĄŻY. Portal stworzony z myślą o Mamach. W prosty i przyjazny sposób prezentujemy informacje, które są pomocne nie tylko w czasie ciąży, ale także po narodzinach dziecka. Na naszej stronie Mamy mogą uzyskać odpowiedzi na interesujące pytania. Ciąża, dieta, kalendarz badań, rozwój ciąży, badania w ciąży, poród oraz narodziny dziecka to tematy, które nie mają dla nas tajemnic. Wierzymy, że sprawdzone i rzetelne informacje wzbogacą wiedzę każdej Mamy. Dowiedz się jakie badania w ciąży należy zrobić, aby odpowiednio o siebie zadbać. Zapraszamy!