Kalkulator dnia poczęcia

Kalkulator dnia poczęcia, ciąża, niemowlę, poród, pierwsze, wczesne, objawy ciąży, po porodzie, zapłodnienie, narodziny dziecka, badania w ciąży, usg.

Home

Kalkulator dnia poczęcia

Kiedy zostało poczęte Twoje dziecko?
Wprowadź datę pierwszego dnia ostatniej miesiączki, a automat wyliczy dla Ciebie prawdopodobną datę poczęcia, opartą na właściwej dla Ciebie długości cyklu.

Owulacja, i tym samym zapłodnienie, następuje 14 dni przed planowanym początkiem następnego krwawienia miesięcznego. Jeśli masz cykle 28-dniowe (co zakłada większość lekarzy prowadzących ciążę ustalając datę porodu), to znaczy, że masz owulację 14-go dnia cyklu. Jeśli Twój cykl jest o kilka dni dłuższy, to jajeczkowanie występuje po 14 dniu cyklu a więc Twoje dziecko urodzi się kilka dni później, niż szacunkowa data porodu.
Podaj pierwszy dzień ostatniej miesiączki:

  Dzień:

  Miesiąc:

  Rok:

Data poczęcia - Cykl 25 dniowy:
Data poczęcia - Cykl 26 dniowy:
Data poczęcia - Cykl 27 dniowy:
Data poczęcia - Cykl 28 dniowy:
Data poczęcia - Cykl 29 dniowy:
Data poczęcia - Cykl 30 dniowy:
Data poczęcia - Cykl 31 dniowy:
Data poczęcia - Cykl 32 dniowy:
Data poczęcia - Cykl 33 dniowy:
Data poczęcia - Cykl 34 dniowy:
Data poczęcia - Cykl 35 dniowy:
Data poczęcia - Cykl 36 dniowy:
Data poczęcia - Cykl 37 dniowy:
Data poczęcia - Cykl 38 dniowy:

{loadposition under_article}
Wyświetleń: 54756

Napisz komentarz

Wpisz wynik działania: 3 * 1 =

0
...
Napisane przez Gość, czerwiec 26, 2011
witam,
bo termin poczęcia i wspołżycia nie muszą sie zgadzać. Plamniki moja żyć w ciele konbiety nawet 3 dni. Data poczęcia w tej tabelce oznacza moment owulacji (przynajmiej tak to zrozumiałam) w którym istnieje możliwość zapłodnienia komórki jajowej.. wiec data ta moze być różna od terminu wspóżycia o kilka dni.Ale to i tak nie jest sztywna data jeżeli masz nieregularne cylke. Ta tabelka jest raczej informacyjna.
..., Nisko oceniony komentarz [Pokaż]
Martyna
...
Napisane przez Martyna, wrzesień 08, 2010
Każdy zegar biologiczne jest inny wiec wiadomo, ze lekarz i taki kalkulator mogą się mylić smilies/smiley.gif
0
...
Napisane przez Gość, lipiec 13, 2010
Mam jedno pytanie. Czy termin poczecia, ktory ustala ginekolog moze sie roznic od faktycznego ostatniego wpsolzycia??? Czy mozliwe jest tygodniowa, badz dwutygodniowa pomylka. (Termin poczecia nie zgadza sie z terminem ostatniego wspolzycia??
{loadposition under_articleforum}
{loadposition under_articleforumfoto}

busy
 

Sklep internetowy dla mam i niemowląt

Sklep BabyMama.pl powstał w 2008 roku . Jako pierwszy na rynku  zaproponował kobietom w ciąży oraz młodym mamom innowacyjne produkty, które pozwalają z radością oczekiwać na narodziny maleństwa i bez obaw zająć się niemowlęciem po porodzie.

kontrola gps pojazdu
namierzanie, śledzenie, kontrola, ochrona. Koszt już od 1 zł.
navifleet.pl

Kalkulator dnia poczęcia. Portal stworzony z myślą o Mamach. W prosty i przyjazny sposób prezentujemy informacje, które są pomocne nie tylko w czasie ciąży, ale także po narodzinach dziecka. Na naszej stronie Mamy mogą uzyskać odpowiedzi na interesujące pytania. Ciąża, dieta, kalendarz badań, rozwój ciąży, badania w ciąży, poród oraz narodziny dziecka to tematy, które nie mają dla nas tajemnic. Wierzymy, że sprawdzone i rzetelne informacje wzbogacą wiedzę każdej Mamy. Dowiedz się jakie badania w ciąży należy zrobić, aby odpowiednio o siebie zadbać. Zapraszamy!